Вітаємо керівника ПП "Агрофірма "Медобори" Володимира Крупніцького із 70-ти річним ювілеєм

Дата: 05.04.2021 08:17

4 квітня 2021 року свій 70-ти річний ювілей відзначив керівник фермерського господарства ПП "Агрофірма "Медобори" Володимир Григорович Крупніцький, добрий та щирий чоловік, який завжди приходить на дпомогу людям, вдалий керівник сільськогосподарського підприємства.

70 років... Який прекрасний, благословенний ювілей! Мудрості вже не позичати, досвід просто зашкалює, тіло ще бадьоре і майже молоде, а душа сповнена любові та співпереживання! У день народження вітаємо Вас і бажаємо дуже міцного здоров'я, щоб вистачило до столітнього ювілею, сили та волі, щоб зміцнювати себе фізично і духовно! Бажаємо шанобливої поваги від колег і знайомих, безмірної любові близьких і рідних людей, а ще захоплення в очах всіх навколишніх! Нехай життя грає всіма фарбами веселки та дарує тобі кращі дні, в яких не буде поспіху і суєти, стресів і тривог, а будуть тільки сонце тепле, небо бездонне, ліс і поле в ніжній зелені, де лагідний вітерець цілує тебе та обіймає!

Літа цвіли не просто цвітом,
А проростали у труді,
Дорослими вже стали діти,
А Ви душею молоді.

Пливуть літа, мов тихі води,
І вже минає 70,
Хоч як прожитих шкода,
Та не повернути їх назад.

Хай щастя панує у Вашому домі
І радість у ньому живе,
Здоровя міцного і щирої долі
Хай Бог посилає і Вас береже.