На Тернопільщині більшість платників ПДВ – юридичні особи

Дата: 01.04.2021 16:22

На початок березня цього року на теренах Тернопільщини 3196 субєктів господарювання були зареєстровані платниками податку на додану вартість. Значна частина платників ПДВ – юридичні особи. Їх налічувалося упродовж двох місяців цього року 2734 платники. Приватних підприємців, які зареєстровані платниками ПДВ, з початку року було 486 осіб.

Порівняно з січнем-лютим 2020 року суб’єктів підприємництва – платників ПДВ побільшало: додалося 66 юросіб та 38 приватних підприємців.

До речі, станом на початок березня 2021 року на обліку в Головному управління ДПС у Тернопільській області перебувало 59680 основних платників податків. Майже 59 відсотків із них – приватні підприємці, а це 35206 осіб. Решта платників є юридичними особами – 24474. Порівняно з січнем-лютим 2020 року кількість суб’єктів господарювання зросла на 1282: плюс 425 приватних підприємців та 857 юридичних осіб.

Відділ пресслужби

Головного управління ДПС у Тернопільській області