Круглий стіл «Удосконалення механізмів публічного управління та адміністрування в контексті реалізації потенціалу децентралізації»

Дата: 30.03.2021 17:55

30 березня 2021 року голова Великогаївської територіальної громади Олег Кохман разом із заступником голови Галиною Кравчинюк та начальником відділу «Центр надання адміністративних послуг»  Наталією Висоцькою прийняли участь у круглому столі з міжнародною участю «Удосконалення механізмів публічного управління та адміністрування в контексті реалізації потенціалу децентралізації». Круглий стіл проходив у режимі онлайн-конференції на платформі Zoom у змішаному форматі з поєднаннями роботи реальної та віртуальної студій.

Олег Кохман провів презентацію по організації  роботи відділу «Центр надання адміністративних послуг» Великогаївської сільської ради та поділився досвідом роботи в умовах децентралізації.
Презентація по організації  роботи відділу «Центр надання адміністративних послуг»