З волейболу Великогаївська громада третя у оновленому Тернопільському районі

Дата: 29.03.2021 08:38

28 березня 2021 року у смт. Скалат відбулися фінальні змагання з волейболу Тернопільського району. До фінальної частини пробилася і команда Великогаївської територіальної громади разом із волейболістами із смт. Великі Бірки, смт. Скалат та м. Бережани.

Цього року змагання проходили у три тури, адже при реформованому Тернопільському районі, змінилася і кількість учасників і усі чотири фіналісти уже двічі перемагали у своїх зонах. Напружена боротьба у кожній партії свідчила про те, що справді достойні команди пробилися до фіналу чотирьох.

Згідно підсумкового протоколу команда Великогаївської територіальної громади зайняла 3 місце, перегравши гравців Скалата і поступившись Великобірківчанам та Бережанцям. Перемогу ж святкували гравці із м. Бережани, другими стали Великобірківчани.

За команду Великогаївської ТГ виступали: Дмитро Ізбянський, Віталій Поглод, Сергій Ізбянський, Андрій Кость, Олександр Ізбянський, Василь Пітулай, Боднар Денис та Роман Деревляний.

Голова Великогаївської територіальної громади Олег Кохман вітає гравців нашої команди із здобутим призовим 3 місцем, та висловлює подяку за підтримку та розвиток волейболу на теренах громади відділу культури, молоді та спорту Великогаївської сільської ради і усім гравцям які приймали участь у змаганнях фінальної і зональних частин.