Готовність до проміжних довиборів депутатів Великогаївської сільської ради

Дата: 25.03.2021 16:11

Фото без опису

25 березня 2021 року голова Великогаївської територіальної громади Олег Кохман разом із головним спеціалістом відділу культури, молоді та спорту Великогаївської сільської ради Оксаною Римар провели об’їзд клубних закладів громади у яких 28 березня пройдуть проміжні довибори депутатів Великогаївської сільської ради Тернопільського району Тернопільської області у багатомандатному виборчому окрузі №7. Вибори відбудуться у неділю 28 березня у селах Смолянка, Прошова, Скоморохи та Теофілівка, і принагідно просимо усіх свідомих громадян прийти та підтримати кандидата, який приложить усі сили аби допомогти розвивати громаду в цілому та села свого округу.

Загалом можна констатувати, що усі дільниці практично готові до виборів, залишилося лише виправити незначні недоліки, тому маємо надію на те що вибори пройдуть спокійно без порушень і кожен мешканець округу №7 матиме змогу спокійно та комфортно, з дотриманням усіх проти епідеміологічних норм, проголосувати за свого кандидата.

Впевненні, що жителі сіл Прошова, Скоморохи, Смолянка та Теофілівка зроблять правильний вибір і підтримають найдостойнішого кандидата, який гідно представлятиме дані села у Великогаївській сільській раді восьмого скликання.