Викрито нелегальну АЗС

Дата: 25.03.2021 15:28

23.03.2021 у ході проведення заходів по протидії діяльності нелегальних АЗС на виконання доручень Кабінету Міністрів України у вказаній сфері, в рамках роботи спільної робочої групи, працівниками податкової міліції Головного управління ДФС у Тернопільській області разом із співробітниками ДСР Нацполіції України в Тернопільській області встановлено факти реалізації дизельного пального на АЗС на території Тернопільського району.

В ході проведення заходів встановлено, що фізична особа-підприємець здійснює роздрібну торгівлю пальним без наявності відповідної ліцензії та застосування реєстратора розрахункових операцій.

Проведеними заходами встановлено систематичні факти реалізації дизельного пального. В результаті проведених заходів з незаконного обігу вилучено 6,8 тонн дизельного пального вартістю 210 тис. грн та обладнання АЗС вартістю 100 тис. гривень.

Крім цього, до правопорушника буде застосовано фінансову санкцію у розмірі 500 тис. грн за порушення вимог Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів і рідин, що використовуються в електронних сигаретах та пального».

Проводиться збір матеріалів для притягнення порушника до відповідальності згідно вимог діючого законодавства.