ГУ ДФС у Тернопільській області забезпечено відшкодування збитків, спричинених державному бюджету.

Дата: 23.03.2021 12:41

У ході проведення операції «Будівництво» податковою міліцією Тернопільської області викрито службових осіб підприємства, які впродовж тривалого часу здійснювали реалізацію об’єктів нерухомого майна за готівкові кошти без відповідного відображення в бухгалтерському обліку та податковій звітності, за результатом чого занизили податкові зобов’язання зі сплати податків в особливо великих розмірах.

У березні 2021 року під час досудового слідства вказані особи відшкодували завдані державі збитки в сумі більш як 3,9 мільйонів гривень.

Всього з початку року у ході розслідування кримінальних проваджень з неплатників податків податковою міліцією Тернопільської області стягнуто 7,7 мільйонів гривень.