Меморандум про співпрацю між Великогаївською сільською радою та державною установою «Фонд енергоефективності»

Дата: 19.03.2021 15:55

Сьогодні 19 березня 2021 року відбулася неординарна подія для Великогаївської територіальної громади, голова Олег Кохман онлайн  підписав меморандум про співпрацю між Великогаївською сільською радою та державною установою «Фонд енергоефективності».

Метою Меморандуму є налагодження тісної співпраці та консолідація зусиль сторін, які спрямовані на підтримку ініціатив щодо енергоефективності, впровадження інструментів стимулювання і підтримки здійснення заходів з підвищення рівня енергетичної ефективності будівель та енергозбереження, зокрема в житловому секторі, з урахуванням національного плану щодо енергетичної ефективності, зменшення викидів двоокису вуглецю з метою виконання Паризької угоди.