Змагання обласної Дитячо-юнацької футзальної ліги у віковій групі U-13

Дата: 15.03.2021 10:52

13 березня, у семи містах Тернопільської області відбулися змагання обласної Дитячо-юнацької футзальної ліги у віковій групі U-13 (юнаки 2008-2009 р.н.). Це найчисельніша вікова група. На жаль, через погіршення епідемічної ситуації не всі команди змогли взяти участь у змаганнях. Досить вдало виступили юні гравці Великогаївської громади, адже вони виступали  у практично найскладнішій групі разом із: «Чемпіон» Тернопіль, ДЮСШ ФА «Тернопіль», ДЮСШ Зборів, ДЮСШ Козова.

За регламентом змагань лише переможці груп потрапляли у фінальну частину і Великогаївчани зупинилися за крок до перемоги, та зайняли 2 місце у цій так сказати «групі смерті». Футзалісти нашої громади поступилися лише команді «Чемпіон» Тернопіль 0-3, а у всіх інших матчах святкували перемоги   над ДЮСШ ФА «Тернопіль» з рахунком 2-1, ДЮСШ Зборів з рахунком 8-2, та , ДЮСШ Козова з рахунком 8-4.

Голова Великогаївської територіальної громади Олег Кохман висловлює щиру подяку усім юним футболістам за хорошу гру та достойний результат на турнірі, а тренерам за підготовку до змагань.