Розвиток інфраструктури культури та соціальної сфери Великогаївської громади

Дата: 11.03.2021 17:39

Тривають ремонтні роботи у клубі села Грабовець та соціальній квартирі у цьому ж селі. Завдяки фінансовим коштам виділеним Великогаївською сільською радою та місцевими підприємцями: з розрахунку 50 на 50, повністю оновлюється клуб із середини: сцена, стіни, вікна, стеля та підлога,  аналогічне відбувається і в соціальному житлі села Грабовець.

Ремонтні  роботи йдуть досить швидким темпом і знаходяться на стадії близькому до завершення у соціальному житлі. А в клубі процес затягується у зв’язку із несприятливими погодними умовами, адже повільно сохне бетон і штукатурка та незважаючи на це: «Ще цього року грабовецькі дітлахи обов’язково  випробують на міцність нову сцену і оцінять нові умови  перебування у клубі. З початку створення громади ми переважно розвивали інфраструктуру доріг та медицини і ось уже другий рік взялися і за об’єкти культури. Так минулого року спільно із місцевим фермером Іваном Мричком відремонтували клуб села Баворів, а зараз закінчуємо клуб села Грабовець, також виготовили документації на капітальні ремонти клубів Великі Гаї, Дичків і  Застінка, також в стадії виготовлення документації клубів сіл Товстолуг та Скоморохи» - сказав голова Великогаївської сільської ради ТГ Олег Кохман.