Бізнес Тернопільщини сплатив у лютому вдвічі більше ПДВ

Дата: 11.03.2021 16:16

Впродовж січня-лютого цього року субєкти господарювання Тернопільщини спрямували до Державного бюджету України 532,6 млн грн податку на додану вартість, що на 280,7 млн грн більше, ніж торік. «Фактично приріст ПДВ до січня-лютого 2020 року склав 89,7 відсотка. Вважаю, що така позитивна динаміка надходження цього платежу є індикатором підвищення податкової культури та доброчесної сплати податків», – деталізував начальник Головного управління ДПС у Тернопільській області Михайло Яцина. Адже його частка у сплачених до державної скарбниці доходах платниками нашого краю складає 66 відсотків. Очільник податкової служби краю додав, що цьогорічня сплата перевищила очікувані надходження з податку на додану вартість на 3,8 млн гривень.

У лютому цього року субєкти господарювання Тернопілля сплатили 206,4 млн грн податку на додану вартість. Це проти 91,3 млн грн цього платежу, що спрямували платники у лютому 2020 року. Тобто цьогоріч фактичні надходження ПДВ у лютому зросли на 115,1 млн грн або більш, ніж удвічі.

Відділ пресслужби