Вшануймо, Великого Кобзаря!

Дата: 09.03.2021 11:59

Борітеся — поборете!

Вам Бог помагає!

За вас правда, за вас слава

І воля святая!

Тарас Шевченко

Значення Т.Шевченка для українського народу важко переоцінити. Його постать в очах культурного світу зростає з року в рік.

Як скарб дорогоцінний, як святиня лишаються для нас його твори, книги буття українського народу. Під впливом ідей Т.Шевченка велась і досі ведеться боротьба за незалежність України, боротьба за українську мову, культуру та історію нашого народу. Життєдайна поезія великого митця вселяє в нас надію в щасливе майбутнє українського народу і подальше його процвітання.

Сьогодні 9 березня 2021 року у день народження Великого Кобзаря, голова громади Олег Кохман та апарат Великогаївської сільської ради ТГ вшанували світлу пам'ять Тараса Шевченка покладанням квітів до його погруддя у «Гаю Кобзаря» села Великі Гаї, спільно помолилися за Україну та її героїв, виконали славний «Заповіт» Т. Шевченка.

Тарас… Просторо в цьому імені. Його немає  з ким порівняти у письменстві інших народів. Не тому, що він кращий за інших. Він – вершинна парость родового дерева нашої нації, виразник і хранитель народного духу. Впливи Шевченка на різні сторони духовно-національного життя нації відчуваються до сьогодні.