Блоковано роботу сайтів з продажу алкогольного фальсифікату!

Дата: 04.03.2021 12:05

Як повідомлялося раніше, у ході проведення операції «Спирт» працівниками Головного управління ДФС у Тернопільській області під процесуальним керівництвом Тернопільської обласної прокуратури, припинено діяльність каналу розповсюдження незаконно виготовленого алкоголю та спирту через мережу Інтернет та служби кур’єрської доставки.

Відправлення вантажів здійснювалось через відділення однієї із служб кур’єрської доставки. Будучи обізнаними про те, що законодавство забороняє виготовлення та реалізацію контрафактної алкогольної продукції, зловмисники при оформленні документів про відправку вказували недостовірні дані щодо вантажу.

Обсяги реалізації фальсифікату становили понад 1000 літрів в день.

Під час проведення обшуків вилучено спирту та алкогольної продукції на суму близько 1,5 млн гривень.

Замовлення на доставку приймались через Інтернет-сайти, розробником та адміністратором яких є ІТ-компанія, розташована у місті Тернополі.

За результатами оперативних заходів працівниками податкової міліції заблоковано роботу 4 спеціалізованих Інтернет-сайтів через які зловмисники здійснювали розповсюдження фальсифікованої продукції.