До Дня відкритих дверей “WUNU Education Expo-2021” долучились фахівці центру зайнятості

Дата: 03.03.2021 17:20

Днями у Західноукраїнському національному університеті відбувся День відкритих дверей “WUNU Education Expo-2021”.

До заходу також долучились фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості. Вони поінформували майбутніх абітурієнтів про тенденції розвитку сучасного ринку праці, ознайомили з основними компетенціями та вимогами до працівників, а також презентували платформу з профорієнтації та розвитку кар’єри Державної служби зайнятості.

Бажаючі мали змогу пройти експрес-тестування на визначення своїх професійних нахилів.

Всі відвідувачі заходу: батьки та майбутні випускники, дізналися про навчальні можливості університету і основні аспекти вступної кампанії 2021 року, поспілкувалися з викладачами, деканами факультетів та керівниками навчальних підрозділів.