Турнір з міні-футболу Великогаївської територіальної громади пам’яті Героїв Небесної Сотні

Дата: 01.03.2021 16:19

Фото без опису

28 лютого 2021 року на майданчиках зі штучним покриттям сіл Товстолуг та Баворів, відбувся традиційний турнір Великогаївської територіальної громади  з міні-футболу присвячений памяті Героїв Небесної Сотні. Цього року у турнірі прийняли участь 12 команд громади, які волею жеребу розділилися на дві групи по 6 і виявляли 2 півфіналісти.

Із групи 1, матчі якої відбувалися у с. Товстолуг, де грали команди: с. Товстолуг, с. Прошова, с. Красівка, с. Козівка, с. Великі Гаї, с. Заставє у фінальну частину пробилися команди села Товстолуг та Великих Гаїв.

Із групи 2, матчі якої відбувалися у с. Баворів, де грали команди: с. Баворів, с.Грабовець-юніор, Ветеран Великогаївська ТГ, с. Грабовець, с.Дичків, с. Застінка у фінальну частину пробилися команди села Застінка та Ветеран.

Фінальна частина змагань відбулася у селі Товстолуг де зійшлися лицем до лиця кращі команди Великогаївської громади, які і мали вияснити переможця і призерів турніру. У надзапеклій боротьбі перемогу святкували гравці команди села Великі Гаї, які лише в серії післяматчевих пенальті переграли команду села Товстолуг, замкнули призову трійку гравці команди Ветеран Великогаївська ТГ, які також у післяматчевій лотереї здолали село Застінку.