Власники нерухомості поповнили бюджети тергромад на 14,5 млн гривень

Дата: 18.02.2021 12:40

Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки – один із платежів, який наповнює місцеві бюджети. Сплачують його фізичні та юридичні особи, які є власниками житлової та нежитлової нерухомості. Ставки податку встановлюються рішеннями органів місцевого самоврядування.

Упродовж січня 2021 року платники податків Тернопільщини сплатили 14 млн 450,7 тис. грн податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Це перевищило очікувані надходження на 190,9 тис. грн або 1,3 відсотка. Порівняно з відповідним періодом минулого року надходження цього платежу зросли на 929,1 тис. гривень або плюс 6,9 відсотка.

Майже 95 відсотків податку на нерухомість сплатили юридичні особи. Вони перерахували до місцевих бюджетів 13 млн 687 тис. грн платежу, що на 1,1 млн грн більше, ніж у відповідному періоді минулого року. Фізособи сплатили цьогоріч 763,7 тис. грн податку.

Відділ пресслужби