Збори із жителями села Кип’ячка

Дата: 16.02.2021 11:39

Фото без опису

14 лютого 2021 року у клубі с. Кипячка відбулася зустріч керівництва громади із місцевими жителями, які мали змогу задати питання  що турбують мешканців, адже уже рік як село Кипячка приєдналося до Великогаївської громади.

Голова Великогаївської територіальної громади Олег Кохман найперше підбив підсумки року що минув, який звичайно був важким, дивлячись на ситуацію у країні і світі  та жителі села сподіваємося відчули позитивні зміни, також голова представив старосту сіл Товстолуг, Застінка і Кип'ячка Юрія Присяжного.

Але як і у кожному іншому селі громади проблемних питань вистачає це - питання магазину; транспорту   (маршрутні автобуси в неділю не курсують); зупинка на обласній дорозі; саджанці  на дорогу щоб не було заметів; світло  пропадає, при поривах вітру; футбольний і спортивний  майданчик; ямковий ремонт Л.Українки бічна,  від зупинку вверх, вул. Набережна просто щебінь; відбійник біля ставу; почистити воду біля джерела; підсипання заїзду до кладовища.

Маємо надію що усі питання з часом зможуть вирішитися та поліпшать життя жителям та гостям Великогаївської громади і села Кипячка.