Меморандум про співпрацю та наміри спільної реалізації соціальної ініціативи «Єднання поколінь»

Дата: 09.02.2021 15:44

Фото без опису

9 лютого  2021 року у залі засідань Великогаївської сільської ради територіальної громади з метою обєднання, координації, супроводу та реалізації соціальної ініціативи «Єднання поколінь», інформаційного поширення та популяризації, а також обєднання всіх зусиль для досягнення спільної мети єдності молоді та людей поважного віку Великогаївської територіальної громади та міста Тернополя меморандум про співпрацю підписали голова Великогаївської сільської ради Олег Кохман та голова правління Благодійної організації «Благодійний фонд «Єднання поколінь»» Леонід Бицюра. «Сповідаваюся на плідну співпрацю за всіма напрямками роботи, які зазначенні в меморандумі» - підсумував Олег Кохман.