A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Великогаївська громада
Тернопільська область, Тернопільський район

Стан ринку праці у Тернопільському районі (станом на 01 лютого 2021 року)

Дата: 09.02.2021 15:44
Кількість переглядів: 56

Незайняті та безробітні громадяни. Протягом січня 2021 року у Тернопільський  міськрайонний  центр зайнятості в пошуках роботи звернулися 82 особи з числа проживаючих в Тернопільському районі. Чисельність незайнятого населення, що перебували на обліку протягом січня 2021 року з урахуванням зареєстрованих на початок року склала 879 осіб, що на 293 особи більше, ніж за аналогічний період 2020 року (586 осіб).

Станом на 01 лютого 2021 року на обліку в центрі зайнятості перебували 822 незайнятих громадян, що проживають в Тернопільському районі (на 01 лютого 2020 року – 487 осіб), з них - статус безробітного мали 484 особи, що на 274 особи більше ніж на аналогічну дату минулого року (210 осіб). Жінки складають 60,3 % від загальної чисельності безробітних (292 особи. Відсоток молоді до 35 років серед безробітних складає 36,4 % (176 осіб).

Працевлаштування. В результаті вжитих заходів активної політики зайнятості, за січень 2021 року за сприянням Тернопільського міськрайонного центру зайнятості на вільні та новостворені робочі місця працевлаштовано 24 незайнятих громадян, з числа осіб, що проживають в Тернопільському районі.

Професійне навчання. У січні 2021 року 5 осіб, що проживають в Тернопільському районі, проходили навчання та підвищення кваліфікації шляхом стажування на виробництві на замовлення.

Робота із особами з інвалідністю. У січні 2021 року в міськрайонному центрі зайнятості в пошуках роботи перебували 42 особи з інвалідністю, з них - статус безробітного мали 35 осіб. Станом на 01 лютого 2021 року на обліку у центрі зайнятості перебувають 40 осіб з інвалідністю, а статус безробітного мають - 33 особи. Ведеться робота по пошуку підходящої роботи та соціальній адаптації згідно їх індивідуальних програм реабілітації.

Робота з учасниками бойових дій. У січні 2021 року в міськрайонному центрі зайнятості в пошуках роботи перебували 18 учасників бойових дій (статус безробітного мали – 7 осіб), що брали участь у проведенні антитерористичної операції та проживають в Тернопільському районі. Станом на 01 лютого 2021 року на обліку у центрі зайнятості перебувають 15 бойових дій, з них - 5 осіб мають статус безробітного. Проводиться відповідна робота одо сприяння їм у підборі підходящої роботи.

Робота з внутрішньо переміщеними особами. У січні 2021 року в Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості в пошуках роботи внутрішньо переміщені особи не перебували.

Вакантні посади та вільні робочі місця. Станом на 01 лютого 2021 року від 13 підприємств, установ та організацій, які фактично здійснюють діяльність на території Тернопільського району наявна інформація про 19 вільних робочих місць та вакантних посад (на 01 лютого 2020 року – 69 вакансій), у тому числі на посади службовців – 6 вакансій, на посади за робітничими професіями – 12 вакансій, на посади, які не потребують кваліфікації – 1 вакансія. Для працевлаштування осіб з інвалідністю наявні 4 вакансії.

Всього за січень 2021 року Тернопільський міськрайонний центр зайнятості від 22 суб’єктів підприємницької діяльності отримав інформацію про наявність 35 вільних робочих місць та вакантних посад (у січні 2020 року – 165 вакансій). Для налагодження співпраці із роботодавцями та територіальними громадами, а також з метою інформування про спектр послуг служби зайнятості, фахівцями центру зайнятості проводяться інформаційні заходи, зокрема з початку 2021 року здійснено 4 виїзних робочих зустрічі в об’єднаних територіальних громадах с. В. Гаї, смт. В. Березовиця, с. Біла, с. Підгороднє.

У складних умовах формування ринку праці служба зайнятості працює достатньо злагоджено. Відпрацьовано систему прийняття і виконання управлінських рішень, чітку систему звітності та особистої відповідальності працівників, що забезпечує адресний підхід до кожного, хто звертається у центр зайнятості.

ПРОФСКЛАД БЕЗРОБІТНИХ


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь