Спільно - ми можемо побороти снігопади!!!

Дата: 08.02.2021 17:11

Фото без опису

Прийшла справжня і морозна зима у Великогаївську громаду та спільними зусиллями ми побороли перший день негоди - можливо не на відмінно, але добре.

Хочеться від щирого серця виразити щиру подяку усім нашим фермерським господарствам: ПП «АГРОН», яке прогорнуло від снігу дороги та вулиці (с. Кипячка, с. Застінка, с. Товстолуг, с. Великі Гаї, с. Дичків та с. Красівка), ФГ «Бучинського», ФГ «Мричко» (с. Баворів та с. Заставє), ПП «Медобори» (с. Скоморохи, с. Прошова, с. Теофілівка, с. Смолянка), ФГ «Баворовського» та ФГ «Скочеляс» (с. Грабовець, с. Білоскірка), ФГ «Дідик 2012» (с. Козівка) які не шкодуючи техніки, прогорнули левову частину доріг та вулиць громади,  допомагаючи комунальникам у  вирішені цих складних завдань. Також висловлюю подяку усім працівникам КП «Громада-сервіс» та начальнику відділу ЖКГ Василю Гордію, які дуже оперативно вирішили питання розчищення села Великі Гаї. ТОВ «ТехноБудЦентр», яке також залучило техніку до розчищення доріг громади від снігу та заметів. Отже спільними зусиллями ми змогли протистояти стихії та дивлячись на прогноз погоди найближчими днями синоптики  не обіцяють полегшення.

Хочу звернути Вашу увагу на те, що погодні умови і надалі будуть погіршуватися, тому прошу з розумінням поставитися до даної ситуації, допомагати один одному у вирішенні питань з поїздом до роботи.

З повагою голова

Великогаївської територіальної громади                                     Олег Кохман