Працедавці та громадяни Тернопільщини сплатили понад 298 млн грн податку на доходи фізичних осіб

Дата: 08.02.2021 12:31

Майже 298,1 млн грн податку на доходи фізичних осіб спрямували до бюджетів усіх рівнів платники Тернопільської області упродовж січня цього року. Про це повідомив начальник Головного управління ДПС у Тернопільській області Михайло Яцина. «Порівняно з аналогічним минулорічним періодом надходження даного платежу зросли на 33,5 млн гривень», – зазначив посадовець.

«З усієї суми сплаченого податку державний бюджет отримав 75,3 млн грн цього платежу. Місцеві скарбниці поповнились на 222,8 млн грн податку на доходи фізичних осіб», – конкретизував очільник ГУ ДПС Тернопільщини.

Податківець також додав, що найбільше податку отримав Тернопільський район, а це – 160,4 млн гривень. Надходження з податку на доходи фізичних осіб Чортківського та Кременецького районів склали відповідно 45,3 млн грн та 17,1 млн гривень.

Варто мати на увазі, що податок на доходи фізичних осіб є одним із бюджетоформуючих дохідної частини місцевих скарбниць. При цьому, основну частину в надходженнях цього платежу займає оподаткування заробітної плати та інших доходів громадян. Тому протидія нелегальній зайнятості – одне із пріоритетних завдань податкової служби.

Відділ пресслужби

Головного управління ДПС у Тернопільській області