На Тернопільщині власники елітних іномарок сплатили понад 2,7 млн грн транспортного податку

Дата: 29.01.2021 14:24

Упродовж 2020 року до місцевих бюджетів Тернопілля власники елітних авто сплатили 2 млн 706,5 тис. грн транспортного податку, що більше очікуваного на 787 тис. гривень.

Власники автомобілів – юридичні особи сплатили 1 млн 764,1 тис. гривень. Це на 647 тис. грн більше, ніж сподівалися отримати. Фізичні особи поповнили місцеві скарбниці, сплативши 942,4 тис. грн цього платежу. Фактичні надходження від них перевищили очікувані на 139,6 тис. гривень.

Серед елітних марок, за які платники на Тернопільщині сплачують транспортний податок, – Land Rover Range Rover, Mercedes-Bens, Audi, BMW, Lexus, Toyota. У власності наших краян є також і Porsche, і Bentley, і Jaguar, і Tesla. Доречно нагадати, що ставка податку встановлюється з розрахунку на календарний рік у розмірі 25 тис. грн за кожен легковий автомобіль, що є об'єктом оподаткування.

Відділ пресслужби