Тернополянам повернули 13 мільйонів гривень податкової знижки

Дата: 27.01.2021 16:36

Торік на Тернопільщині правом на податкову знижку скористалися 5343 особи. Упродовж 2020 року вони задекларували 69,9 млн грн витрат.

Більшість із них, а це 3924 або 73,5 відсотка стосувалися податкової знижки в зв’язку з понесеними витратами на навчання. Повернути надмірно сплачений податок на доходи фізичних осіб, бо були сплачені страхові внески за договорами довгострокового страхування життя, виявили бажання 1043 особи.

Правом на податкову знижку у звязку зі сплатою відсотків за іпотечними кредитами та понесеними витратами по оплаті допоміжних репродуктивних технологій та усиновленню дітей скористалися відповідно 30 та 15 жителі Тернопілля.

Повернули кошти й 13 декларантам, які понесли витрати у зв’язку з пожертвуваннями, стільком – через видатки на будівництво (придбання) доступного житла. Податковою знижкою у звязку з переобладнанням транспортних засобів скористалися 11 наших краян.

За наслідками перерахунків декларантам нашої області повернули 13 млн грн податку на доходи фізичних осіб.

Відділ пресслужби