Дата: 26.01.2021 12:43

Фото без опису

26 січня 2021 року у залі засідань відбулося засідання виконавчого комітету Великогаївської сільської ради ТГ на якому члени виконкому розглянули та прийняли  рішення по таких важливих питаннях як: про заходи по профілактиці побутового травматизму, пожежної безпеки, про роботу виконкому з питань цивільного захисту і надзвичайних ситуацій, про затвердження обов’язків по веденню військового обліку, про затвердження переліку об’єктів для відбування адміністративного стягнення у виді суспільно-корисних (оплачуваних) робіт та види цих робіт на території Великогаївської сільської ради, про підсумки розгляду  звернень громадян, що надійшли  упродовж 2020 року, про виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» у 2020 році, про виконання  плану соціально-економічного і культурного розвитку Великогаївської сільської ради  за 2020 рік, про погодження змін до місцевого бюджету Великогаївської територіальної громади на 2021 рік, про дозвіл на складування будівельних матеріалів, про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами, про внесення змін до рішення виконавчого комітету № 102 від 29 вересня 2020 року «Про утворення міждисциплінарної команди», про надання дозволу Бобрівцю С.В. на укладення договору дарування, про внесення змін до рішення виконавчого комітету № 64 від 24.10.2000 року.