На розвиток територіальних громад Тернопільщини малий бізнес перерахував понад 704,3 млн грн єдиного податку

Дата: 25.01.2021 14:59

Торік суб’єкти господарювання, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, сплатили до місцевих бюджетів Тернопільщини 704 млн 256,4 тис. грн єдиного податку. Порівняно з 2019 роком надходження цього платежу зросли на 48 млн 763,4 тис. гривень.

Значна частка сплаченого податку – внесок приватних підприємців. Упродовж 2020 року вони сплатили 452 млн 644 тис. грн єдиного податку, що на 42 млн 302,5 тис. грн більше, ніж позаторік.

Юрособи-спрощенці перерахували за цей період 87 млн 150,8 тис. грн єдиного податку, а це плюс 131,4 тис. грн до 2019 року. Платники ж фіксованого сільськогосподарського податку, а це четверта група спрощеної системи оподаткування, у 2020 році перерахували до місцевих скарбниць 164 млн 461,6 тис. грн єдиного податку. Порівняно з січнем-груднем 2019 року надходження збільшились на 6 млн 329,5 тис. гривень.

Відділ пресслужби

Головного управління ДГС у Тернопільській області