Меморандум про співпрацю

Дата: 22.01.2021 15:12

22 січня 2021 року у залі засідань Великогаївської сільської ради ТГ відбулася зустріч голови Великогаївської територіальної громади Олега Кохмана, заступника сільського голови Галини Кравчинюк, начальника Центру соціального обслуговування Великогаївської сільської ради Василя Когута із головою Тернопільського регіонального осередку громадської організації «Всеукраїнська організація Союз осіб з інвалідністю України» Михайлом Костівим.  Під час зустрічі обговорили питання співпраці та діяльності громадської організації у Великогаївській громаді, а на закріплення домовленостей підписали меморандум про співпрацю.  Голова Великогаївської територіальної громади Олег Кохман висловив сподівання що дана співпраця полегшить життєдіяльність осіб з інвалідністю, нашої громади та сприятиме реалізації природних здібностей, творчого та професійного потенціалу.