На Тернопільщині податківці надали понад 105 тисяч адмінпослуг

Дата: 16.01.2021 10:06

Торік фахівці структурних підрозділів Головного управління ДПС у Тернопільській області надали платникам 105 013 адміністративних послуги. Варто зазначити, що зросла кількість тих, хто активно використовував електронні сервіси податкової служби, застосовуючи цифровий підпис. Найпопулярніший – Електронний кабінет, за допомогою якого платники можуть не лише подавати звітність, а й стежити за сплатою податкових платежів, отримувати довідки тощо. Тим більше, що в час протиепідемічних обмежень дистанційне спілкування – безпека для власного здоров’я та своїх родин.

Найчастіше звертались у податкову, аби отримати картку платника податків та внести до паспорта громадянина України дані про реєстраційний номер облікової картки платника податків. Цією послугою скористалися 36 495 жителів області. Другою за актуальністю залишається послуга видачі відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків, яку отримали 20 977 осіб. Також значну кількість послуг було надано щодо реєстрації книг обліку розрахункових операцій – 5 398 та реєстрації реєстраторів розрахункових операцій – 1 770.

Відділ пресслужби