Акція "Різдвяний кошик" для інвалідів І групи, учасників АТО, одиноких, одинокопроживаючих та опікунських сім’ей

Дата: 06.01.2021 09:48

Різдво? – чарівна пора. Ми завжди чекаємо на якесь диво. І дуже часто дива трапляються на Різдво. Це дарунок, який ми отримуємо від Спасителя. Потім ми зберігаємо ці спогади, і вони зігрівають нас своїм теплом у похмурі й сонячні дні нашого життя.

Напередодні Різдвяних Свят Великогаївська сільська об’єднана територіальна громада привітала, продуктовими наборами, інвалідів 1 групи, учасників АТО, одиноких, одинокопроживаючих та опікунські сімї. За кошти місцевого бюджету та спонсорської допомоги окремих підприємців було придбано продуктові набори для цих людей, яких проживає 250 на території громади. Старостами, депутатами та працівникам центру соціального обслуговування були передані дані подарунки жителям.

Голова Великогаївської  сільської ради ОТГ Олег Кохман висловлює щиру подяку усім хто долучився до даної акції: депутатам, за виділенні кошти із місцевого бюджету на закупівлю продуктів, ПАТ «Птахофабрика Тернопільська» керівник Петро Сачик та Зіновію  Литвину, за приєднання до акції «Різдвяний кошик» і виділення продуктів що виробляють підприємства, старостам та працівникам центру соціального обслуговування за доставку продуктових наборів до жителів громади.