Вітаємо з Новим Роком та Різдвом Христовим!!!

Дата: 31.12.2020 11:47

Шановні жителі Великогаївської громади!!!

Сьогодні  відійде в історію 2020 рік. Рік неоднозначний та складний для кожного українця, із втратами і здобутками, з подіями, які змінили життя кожного з нас.

Рік, що минає, подарував нам радість і сум, віру в майбутнє країни та біль втрат. 2021-й стане для всіх нас не лише роком випробувань, а й роком нового досвіду, знань і життєвої мудрості.

З усією впевненістю можу сказати, що всі здобутки Великогаївської об’єднаної територіальної громади, її слава і авторитет – результат Вашої повсякденної праці, шановні земляки! Саме завдяки Вашим натрудженим рукам, натхненню, активній громадянській позиції й безмежній любові до рідного краю наша громада упевнено рухається вперед. Щиро дякую Вам за працьовитість і професіоналізм, терпіння і розуміння, цілеспрямованість і патріотизм.

Бажаю, щоб цього року виконувалися всі, навіть найменші, мрії. Щоб стало більше тепла, відкрилося більше можливостей, з'явилися неймовірні перспективи, нові друзі, горів вогонь в домашньому вогнищі, грала посмішка на обличчях близьких. Нехай збудеться найзаповітніше!

Нехай 2021 рік виявиться щасливим: багатим і барвистим, мирним і яскравим, здоровим і чарівним, успішним і бадьорим, перспективним і дивним, радісним і захоплюючим, хай приносить задоволення і умиротворення, зігріває любов'ю близьких і стовідсотковим позитивом.

Бажаю, щоб новий рік неодмінно став прихильним для усіх жителів Великогаївської об’єднаної територіальної громади!

З повагою голова

Великогаївської сільської ради ОТГ                           Олег Кохман