Засідання виконавчого комітету Великогаївської сільської ради ОТГ

Дата: 30.12.2020 10:06

Фото без опису

29 грудня 2020 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Великогаївської сільської ради ОТГ. Під час засідання члени виконкому заслухали питання  про роботу виконавчого комітету Великогаївської сільської ради за 2020 рік та про затвердження плану роботи  виконкому на 2021 рік, які  висвітлювала секретар виконавчого комітету Ірина Скочеляс, про роботу центру надання адміністративних послуг Великогаївської сільської ради за ІV квартал 2020 року, звітувала керівник ЦНАПу Наталія Висоцька, про роботу центру  соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Великогаївської сільської ради, звітував та доносив інформацію начальник відділу ЦСО Василь Когут, про проведення конкурсу на визначення виконавця послуг зі збору та вивозу побутових відходів на території сіл Товстолуг, Застінка, Дичків, Красівка, Грабовець, Білоскірка, Баворів, Застав’є, Скоморохи, Смолянка, Прошова, Теофілівка, Козівка Великогаївської сільської ради, доповідав начальник відділу ЖКГ Василь Гордій, про встановлення тарифів на послуги централізованого водопостачання та централізованого водовідведення для Комунального підприємства «Громада-сервіс» Великогаївської сільської ради, довів інформацію керівник КП «Громада-сервіс» Олег Колісник, про дозвіл на виготовлення проектно-кошторисної документації на газифікацію.

Найгарячіша дискусія велася по питанню підняття тарифів, адже на виконком прийшли жителі мікрорайону «Доми», аби висловити свою стурбованість по даному питанню і слід зауважити, що спільно із головою громади Олегом Кохманом, членами виконавчого комітету та жителями була досягнута домовленість про встановлення даних тарифів, які задовольнили усі сторони.