Тернопільщина: у сфері бізнесу задіяні понад 59 тисяч осіб

Дата: 28.12.2020 09:09

На початок грудня 2020 року в органах ДПС у Тернопільській області перебувало на обліку 59490 основних платників податків. Значна частина з них приватні підприємці – 35251 особа. Трохи менше перебувало на обліку юридичних осіб, а це 24239 суб’єктів господарювання. Порівняно з одинадцятьма місяцями минулого року підприємців побільшало на 682 особи та додалася 791 юрособа.

Лише у листопаді взяли на облік 449 платників податків, з яких 392 фізичних та 57 юридичних осіб. Припинили діяльність упродовж цього часу 393 суб’єкти господарювання, з них 18 юросіб та 375 приватних підприємців.

Зросла кількість платників єдиного соціального внеску. Так, на початок грудня 2020 року в органах ДПС області на обліку перебували 92413 платників цього платежу, з них 25675 юридичних та 66738 фізичних осіб. Порівняно з січнем-листопадом минулого року їхня кількість зросла на 5013 платників.

Відділ пресслужби