Ініціативні жителі самостійно лагодять частину дороги

Дата: 23.12.2020 14:32

Фото без опису

У Великогаївській громаді є багато ініціативних та активних жителів. Зокрема у селі Великі Гаї жителі вулиці  Садова, які розташовані поблизу «Аканту» самоорганізувалися, зібрали фінансовий ресурс  та провели щебеневий ремонт дороги у с Великі Гаї попри цвинтар до вулиці Садової. Мешканцям вдалося зібрати близько 25 000 гривень, які вони вирішили виділити на ремонт вулиці, аби допомогти Великогаївській сільській раді у вирішенні питань пов’язаних  із розвитком інфраструктури села.

Голова Великогаївської громади висловлює щиру подяку жителям села Великі Гаї, які долучилися  до ремонту дороги фінансово, і сподівається що з часом ми покращимо інфраструктуру усіх без винятку сіл та вулиць громади.