ІІІ сесія Молодіжної ради Великогаївської громади

Дата: 16.12.2020 09:06

15 грудня 2020 року у залі засідань Великогаївської сільської ради ОТГ відбулася   ІІІ сесія  Молодіжної Ради. Під час сесії, молоді депутати,  прослухали  питання від начальників відділів, які виноситимуться на чергову сесію Великогаївської сільської ради та специфіку роботи їх відділів, ознайомилися  з новоствореними службами у Великогаївській ОТГ.

Також молодіжні депутати послухали про бюджет на 2021 рік та  обговорили його із начальником фінансового відділу громади Наталією Бойко.

Голова громади, Олег Кохман розповів про командну роботу Великогаївської сільської ради та запропонував обговорити спільні заходи молоді та громади.

Молодіжні депутати запропонували свої ініціативи на 2021 рік. За час сесії, молодіжні депутати, дізналися дуже багато корисної інформації як для себе, так і для своїх рідних. Ця спільна зустріч молоді і влади в рамках сесії Молодіжної Ради показала молодим людям, що дійсно думка кожного жителя громади є важливою і вона буде врахована.