Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок

Дата: 15.12.2020 09:57

ВЕЛИКОГАЇВСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

47722  Тернопільська обл., Тернопільський р-н., с. Великі Гаї,  вул. Галицька, 47

тел. 49-00-98, 49-02-98

восьме скликання                                                                третя сесія

РІШЕННЯ  №  (проєкт)

від 22 грудня 2020  року

Про затвердження проектів землеустрою

щодо відведення земельних ділянок

Розглянувши заяви громадян про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, враховуючи рішення сесії сільської ради, керуючись ст. ст. 12, 20, 33, 791, 116, 121, 122, 186, 186-1 Земельного кодексу України, ст. ст.19, 30 Закону України «Про землеустрій», законами України «Про регулювання містобудівної діяльності», «Про державний земельний кадастр», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності», «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», детальні плани територій, Великогаївська сільська рада,

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити гр. Кметик Галині Юріївні проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1400га у власність  для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель сільськогосподарського призначення, розташованої  за адресою  село Білоскірка Тернопільського району, кадастровий номер земельної ділянки 6125282300:03:001:0018.

2.Затвердити гр. Пастух Наталії Сергіївні  проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0800га у власність  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель житлової та громадської забудови, розташованої за адресою: село Великі Гаї Тернопільського району, кадастровий номер земельної ділянки 6125281700:02:001:0473.

3.Затвердити гр. Грицишину Михайлу Михайловичу  проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0065га у власність  для будівництва індивідуальних гаражів за рахунок земель житлової та громадської забудови, розташованої за адресою: село Великі Гаї Тернопільського району, кадастровий номер земельної ділянки 6125281700:01:018:0006.

4.Затвердити гр. Задорожному Андрію Євгеновичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1000га у власність  для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель сільськогосподарського призначення, розташованої  за адресою  село Кип’ячка Тернопільського району, кадастровий номер земельної ділянки 6125255200:01:002:0043.

5.Затвердити гр. Задорожній Олені Миколаївні проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1000га у власність  для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель сільськогосподарського призначення, розташованої  за адресою  село Кипячка Тернопільського району, кадастровий номер земельної ділянки 6125255200:01:002:0024.

6.Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,2484га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель житлової та громадської забудови, розташованої за адресою: село Застав’є  Тернопільського району, кадастровий номер земельної ділянки 6125280300:03:001:0918.

7.Перенести на чергове засідання сесії Великогаївської сільської ради питання затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 1,7000 га (кадастровий номер 6125287800:01:001:1020) у власність Лазорик Н.І. для ведення особистого селянського господарства на території с. Товстолуг Великогаївської сільської ради Тернопільського району Тернопільської області до моменту отримання рішення Касаційного адміністративного суду  у складі Верховного Суду України по справі №500/22/20.

8. Громадянам протягом одного року з моменту винесення рішення здійснити Державну реєстрацію речових прав на земельну ділянку відповідно до вимог чинного законодавства України так як, державна реєстрація скасовується в разі, якщо речове право на земельну ділянку, зареєстровану в Державному земельному кадастрі відповідно до Закону України "Про Державний земельний кадастр", не було зареєстровано протягом року з вини заявника в Державному реєстрі речових прав на земельну ділянку відповідно до вимог чинного законодавства України.

9. Передати у власність вищезазначеним громадянам відповідні земельні ділянки.

10. Спеціалісту відділу земельних відносин, містобудування та архітектури  (Григорович С.І.) внести зміни в земельно – облікові документи.

11. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього природнього середовища.

Сільський голова                                            О. КОХМАН