Про затвердження технічної документації із землеустрою

Дата: 15.12.2020 09:56

ВЕЛИКОГАЇВСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

47722  Тернопільська обл., Тернопільський р-н., с. Великі Гаї,  вул. Галицька, 47

тел. 49-00-98, 49-02-98

восьме скликання                                                                третя сесія

РІШЕННЯ  №  (проєкт)

від 22 грудня 2020  року

Про затвердження технічної документації

із землеустрою

Розглянувши заяви громадян, заслухавши виступи депутатів, керуючись ст. 12,  33,  40,  89, 791 , 116, 121, 120, 122, 123, 125, 126 Земельного кодексу України, ст. 19, 30 Закону України «Про землеустрій», Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності», Законом України «Про Державний земельний кадастр», Законом України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Великогаївська сільська рада

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити гр. Левику Миколі Сергійовичу, Левик Галині Михайлівні, Бойко Ользі Миколаївні, Миколаїшин Лілії Миколаївні технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) площею 0,1500 га у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  за рахунок земель житлової та громадської забудови, за кадастровим номером 6125282400:02:001:0031, яка розташована за адресою: вул..Колгоспна,2 село Дичків Тернопільського району.

2.Затвердити гр. Левику Миколі Сергійовичу технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,2857га у власність для ведення особистого селянського господарства  за рахунок земель сільськогосподарського призначення, за кадастровим номером 6125282400:02:001:0029, яка розташована село Дичків Тернопільського району.

3.Затвердити гр. Левику Миколі Сергійовичу технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,1600га у власність для ведення особистого селянського господарства  за рахунок земель сільськогосподарського призначення, за кадастровим номером 6125282400:02:001:0030, яка розташована село Дичків Тернопільського району.

4.Затвердити гр.Сас Йосипу Миколайовичу технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,5000га у власність для ведення особистого селянського господарства  за рахунок земель сільськогосподарського призначення, за кадастровим номером 6125280300:03:001:0066, яка розташована село Застав’є Тернопільського району.

5.Затвердити гр.Скочелясу Богдану Михайловичу технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,1826га у власність для ведення особистого селянського господарства  за рахунок земель сільськогосподарського призначення, за кадастровим номером 6125280300:03:001:0070, яка розташована село Застав’є Тернопільського району.

6. Передати у власність вищезазначеним громадянам відповідні земельні ділянки.

7.  Громадянам зареєструвати право власності на земельні ділянки та виконувати обов'язки землекористувачів відповідно до вимог ст.91 Земельного Кодексу.

8. Спеціалісту відділу земельних відносин, містобудування та архітектури  (Григорович С.І.) внести зміни в земельно – облікові документи.

9. Контроль за виконанням даного рішення покласти на Комісію з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього природнього середовища.

Сільський   голова                                              О. КОХМАН