Про припинення права користування земельною ділянкою

Дата: 15.12.2020 09:52

ВЕЛИКОГАЇВСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

47722  Тернопільська обл., Тернопільський р-н., с. Великі Гаї,  вул. Галицька, 47

тел. 49-00-98, 49-02-98

восьме скликання                                                                третя сесія

РІШЕННЯ  №  (проєкт)

від 22 грудня 2020  року

Про припинення права користування земельною ділянкою

Розглянувши заяву гр. Мацелюх Т. В., Янківського Я.П. про вилучення з користування земельні ділянки для ведення особистого селянського господарства, керуючись ст. 12, 122, 141 Земельного кодексу України,  ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Великогаївська сільська рада,

ВИРІШИЛА:

1.Припинити гр. Мацелюх Тетяні Василівні право користування земельною ділянкою площею 0,4500га  для ведення особистого селянського господарства в селі Дичків Тернопільського району

2.Припинити гр. Янківському Ярославу Петровичу право користування    земельною ділянкою площею 0,1798га  для ведення особистого селянського господарства в селі Дичків Тернопільського району.

3.Земельну ділянку перевести в землі запасу (сільськогосподарського призначення (ріллю) села Дичків, Великогаївської сільської ради - землі, не надані у власність або постійне користування в межах населених пунктів.

4.Відділу земельних відносин, архітектури, містобудування та комунальної власності (Григорович С.І.) внести відповідні зміни в земельно-облікові документи сільської ради.

5.Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього природнього середовища.

Сільський голова                                О. КОХМАН