Дата: 10.12.2020 09:04

10 грудня 2020 року у залі засідань Великогаївської сільської ради ОТГ зібралися члени виконавчого комітету аби провести чергове засідання і вирішити питання, які негайно потрібно було розглянути це: про схвалення проекту місцевого бюджету Великогаївської сільської об’єднаної територіальної громади на 2021 рік, про схвалення змін до сільського бюджету об'єднаної територіальної громади на 2020 рік, про встановлення тарифів на послуги централізованого водопостачання та централізованого водовідведення для Комунального підприємства «Громада-сервіс» Великогаївської сільської ради, про надання дозволу Конопко Н.І. на укладення договору купівлі-продажу (продажу) частким земельної ділянки від імені малолітньої дитини,  про надання дозволу неповнолітній Конопко А.Л. на укладення договору купівлі-продажу (продажу) частки земельних ділянок.