«Різдвяний сувенір своїми руками»

Дата: 09.12.2020 17:16

Фото без опису

«Різдвяний сувенір своїми руками» - під такою назвою 9 листопада 2020 року у молодіжному коворкінг центрі  «PavuTyna» проведено культурний захід для людей похилого віку – підопічних Центру надання соціальних послуг Великогаївської сільської ради. Організатором свята виступив Центр надання соціальних послуг, за сприяння молодіжної ради Великогаївської громади і відділу культури, молоді та спорту. Завдяки їх старанням проведено майстер-клас з виготовлення різдвяного сувеніру для старших мешканців громади. Зустріч відбулася у святковій та радісній атмосфері, яку створили його організатори. Це дійство не оминув своєю увагою голова Великогаївської об’єднаної територіальної громади Олег Кохман, який завітав у коворкінг центр та привітав учасників. У своєму зверненні він наголосив на необхідності  забезпечення  постійної опіки одиноким, перестарілим та людям з обмеженими можливостями, поділився з присутніми про плани роботи сільської ради,  щодо соціального захисту найбільш вразливих категорій мешканців громади. Завершилося свято спільною фотографією. Сподіваємося, що учасники заходу отримали море позитивних емоцій та повернулися до своїх домівок із чудовим настроєм та святковими сувенірами, що виготовили своїми руками.