6 грудня – День Збройних Сил держави.

Дата: 06.12.2020 09:49

Шановні військовослужбовці, захисники Української держави! 6 грудня 1993 року Верховна Рада України встановила свято – День Збройних Сил держави. Українська армія пройшла складний етап становлення. Створення дієздатних та ефективних збройних сил, є важливим кроком у становленні незалежної держави, яка захищає свій суверенітет і територіальну цілісність.

Сьогодні військовослужбовці виявляють глибокий патріотизм, стійкість, витримку й відповідальність, роблять усе можливе для зміцнення обороноздатності нашої держави.На наших військових покладена священна місія – боронити рідну землю, забезпечувати мирне життя свого народу. Сила і міць Української держави – у єдності армії та народу, тому прийміть найщиріші вітання до Вашого професійного свята та побажання нашим славним воїнам швидкого повернення до своїх родин з перемогою, а також міцного здоров’я, надійних тилів і віри в щасливе майбуття та успіхів на ниві служіння українському народу!

Відзначаючи це свято, ми складаємо глибоку шану всім, хто віддав своє життя в ім’я свободи України, мужньо захищаючи рідну землю, та всім хто несе військову службу в зоні АТО, за відданість українському народу, незламну силу волі та безстрашність тих, хто нині зміцнює обороноздатність країни!