Дата: 01.12.2020 15:50

Фото без опису

1 грудня 2020 року у залі засідань Великогаївської сільської ради ОТГ відбулося засідання виконавчого комітету в оновленому складі, для того аби заслухати та вирішити декілька нагальних питань, які не могли чекати на вирішення. Це такі питання як: уповноваження посадових осіб вчиняти нотаріальні дії, про покладення обов'язків по державній реєстрації актів цивільного стану та призначення відповідальної особи за облік, зберігання та витрачання бланків свідоцтв, що видаються органами державної реєстрації актів цивільного стану, про утворення адміністративної комісії при виконавчому комітеті Великогаївської сільської ради, про затвердження протоколу про адміністративне правопорушення, про впорядкування поштових адрес об’єктів нерухомого майна, про погодження змін до штатного розпису КП «Громада-сервіс».