Безкоштовний онлайн-тренінг для підприємців Великогаївської ОТГ

Дата: 30.11.2020 15:52

Фото без опису

Увага! 1-2 грудня відбудеться дводенний онлайн-семінар на тему «Проєктний менеджмент. Робота із проєктами донорських організацій» для підприємців Тернопільщини ????

Ключові питання семінару:

???? Визначення правильної термінології: грантовий проєкт, заявка, донор (найбільш поширенні помилки в термінології; ключові характеристики проєкту, донорів та донорських організацій, реципієнтів та бенефіціарів проєкту; види МТД (міжнародної технічної допомоги).

???? Основні одержувачі грантової допомоги (класифікація донорів; пошук інформації про донорів та грантові конкурси).

???? Грантові конкурси, порядок подачі заявки та визначення переможців (характеристика грантових конкурсів, процедури розгляду грантових заявок та прийняття рішень).

???? Складання проєктних заявок (формування мети, завдань, цілей, бюджету тощо).

???? Робота із проєктом (реалізація, звітування).

Тренери:

????????? Руслан Бельтюков - досвід у сфері управління понад 20 років, пройшов шлях від рекламного агента до директора рекламного холдингу (8 підприємств). Президент Всеукраїнська Асоціація Керівників Бізнесу - UABL. Засновник Холдинг інноваційного розвитку.

?????????Михайло Чорний - експерт з управління фінансами, голова Аналітично-інформаційний центр стратегічного розвитку суспільства.

Захід проводиться Тернопільська обласна державна адміністрація в рамках реалізації Проєкту регіонального розвитку ,,Створення мережі об'єктів інфраструктури підтримки підприємництва у Тернопільській області”, який реалізується за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу".

??Участь у тренінгу безкоштовна. Кожен слухач після проходження тренінгу отримає відповідний сертифікат.

????Дата і час: 1-2 грудня, о 15.00 -18.00

???? Дізнатися деталі: https://www.bc-school.com.ua/pm-2020ternopil

???? Зареєструватися: https://bit.ly/2H01ol

За детально інформацією звертайтеся в ЦНАП Великогаївської ОТГ,Консультативний пункт для бізнесу