Перша установча сесія депутатів Великогаївської сільської ради ОТГ VIII скликання

Дата: 30.11.2020 10:47

27 листопада 2020 року в залі засідань Великогаївської сільської ради відбулась перша установча сесія депутатів Великогаївської об’єднаної територіальної громади VIII скликання, яку відкрив голова Великогаївської сільської ТВК Михайло БОГОНІС та оголосив результати виборів, що відбулись 25 жовтня 2020 року.

Голова ТВК представив новообраного сільського голову Олега КОХМАНА та депутатський корпус сільської ради восьмого скликання. Депутатам та голові громади були вручені посвідчення та складено ними присягу.

Депутатський корпус розподілився таким чином:

Округ №4 (с. Товстолуг, с. Кип’ячка, с. Застінка) – БЕРЕЗОВСЬКА Наталія Григорівна;

Округ №5 (с. Дичків, с. Красівка) – БОЙКО Руслан Володимирович;

Округ №2 (с. Великі Гаї) – БУЧИНСЬКИЙ Олег Богданович;

Округ №6 (с. Баворів, с. Застав’є, с. Козівка) – БУЧИНСЬКИЙ Павло Анатолійович;

Округ №4 (с. Товстолуг, с. Кип’ячка, с. Застінка) – ГУЛЯ Степан Романович;

Округ №8 (с. Грабовець, с. Білоскірка) – ДЕРЕВЛЯНА Ольга Августівна;

Округ №6 (с. Баворів, с. Застав’є, с. Козівка) – ДІДИК Андрій Арсенович;

Округ №2 (с. Великі Гаї) – ЗЕНДРАН Сергій Богданович;

Округ №1 (с. Великі Гаї) – ІЗБ’ЯНСЬКИЙ Дмитро Семенович;

Округ №8 (с. Грабовець, с. Білоскірка) – КОЛОСІВСЬКИЙ Андрій Михайлович;

Округ №1 (с. Великі Гаї) – ЛЕВЧИК Галина Романівна;

Округ №2 (с. Великі Гаї) – МИХАЙЛОВИЧ Іван Омелянович;

Округ №7 (с. Прошова, с. Скоморохи, с. Смолянка, с. Теофілівка) – ОЛІЙНИК Ігор Миронович;

Округ №3 (с. Великі Гаї) – ОЛІЙНИК Леся Йосипівна;

Округ №1 (с. Великі Гаї) – ОРИНИЧ Володимир Іванович;

Округ №1 (с. Великі Гаї) – ПИДА Віктор Петрович;

Округ №7 (с. Прошова, с. Скоморохи, с. Смолянка, с. Теофілівка) – ПІДЛІСНИЙ Юрій Миронович;

Округ №5 (с. Дичків, с. Красівка) – РАФАЛЬСЬКИЙ Василь Володимирович;

Округ №7 (с. Прошова, с. Скоморохи, с. Смолянка, с. Теофілівка) – САМПАРА Іван Петрович;

Округ №3 (с. Великі Гаї) – СКОЧЕЛЯС Ірина Олегівна;

Округ №6 (с. Баворів, с. Застав’є, с. Козівка) – ТРУШ Іван Андрійович;

Округ №4 (с. Товстолуг, с. Кип’ячка, с. Застінка) – ЩАВУРСЬКИЙ Олег Романович.

Священики Великогаївської громади провели спільну молитву та поблагословили голову та депутатів сільської ради і побажали плідної праці задля розвитку нашої громади.

Із новообраних депутатів створено комісії: лічильна комісія; постійна комісія з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва; постійна комісія з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики, регламенту та з питань запобігання корупції; постійна комісія з питань містобудування, будівництва, архітектури, планування території, земельних відносин, природокористування та благоустрою; постійна комісія з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, промисловості, підприємництва, енергозбереження, транспорту та сфери послуг; постійна комісія з питань освіти, культури, охорони здоров’я, молоді, спорту та соціального захисту населення.

Також на сесії обрано та затверджено керівний склад громади: секретаря Великогаївської сільської ради, виконкому Ірину СКОЧЕЛЯС, заступника сільського голови Галину КРАВЧИНЮК та старост старостинських округів. Ними стали:

Старостинський округ сіл Товстолуг, Застінка і Кип’ячка – Юрій ПРИСЯЖНИЙ;

Старостинський округ сіл Дичків та Красівка – Наталія БАНЬКОВСЬКА;

Старостинський округ сіл Грабовець та Білоскірка – Микола ДОРОШ;

Старостинський округ села Козівка – Тарас ДІДИК;

Старостинський округ сіл Скоморохи, Смолянка, Прошова та Теофілівка – Іван САМПАРА;

Старостинський округ сіл Баворів та Застав’є – Назарій БРЕГІН.

Голова Великогаївської сільської ради ОТГ побажав всім обраним успішної співпраці та плідної роботи.