Дата: 13.11.2020 17:00

Фото без опису

13 листопада 2020 року відбулося засідання виконавчого комітету Великогаївської сільської ради ОТГ. Під час засідання розглянуто 5 питань порядку денного, які стосуються розвитку нашої громади: про затвердження проектної документації «Будівництво Центру активних видів спорту» по вул. Садова в с.Великі Гаї Тернопільського району Тернопільської області, про схвалення змін до місцевого бюджету Великогаївської об’єднаної територіальної громади  на 2020 рік, про затвердження акту обстеження зелених насаджень та видачу ордера на видалення зелених насаджень, про надання дозволу Филипчук А.Р.  на визначення  прізвища та імені дитини, про надання дозволу Махинці Г.Я. на укладення договору поділу спадщини від імені малолітньої дитини.