Фінал конкурсу "Міс громада 2020"

Дата: 16.11.2020 14:55

Фото без опису

15 листопада 2020 року  у Клубі с. Застав’є відбувся конкурс краси серед дівчат «Міс громада - 2020». У конкурсі взяли участь дівчата з різних сіл нашої громади. Організаторами виступили Молодіжна рада та Відділ культури, молоді і спорту Великогаївської сільської ради ОТГ.

Як зазначають організатори, це не просто конкурс краси, це свято, яке має виховувати в молоді культуру та естетичний смак, розвивати творчу активність.

Конкурсантки проявляли свою сценічну майстерність, оригінальність, винахідливість, грацiознiсть, витонченiсть, невимушеність, iндивiдуальнiсть у трьох конкурсах: «Представлення», «Таланти» та «Дефіле».

Журі конкурсу були справедливі та чесні та навіть дуже відомі люди, а саме Олег Кохман, голова Великогаївської ОТГ;  Тетяна Чубак, президент Благолійного фонду «Подоляни» та почесний консул Угорщини у м. Тернополі; Емілія Монастирська, засновниця першого модельного агентства в Тернополі Empire of Kids, Empire of models; Володимир Чубатий, інспектор фінансового відділу Великогаївської ОТГ; Сергій Фалендиш, шоу мен, радіоведучий, DJ.

Також яскраві номери подарували глядачам і гості свята: Володимир Депутат з авторською піснею «Я знову тут», Тетяна Дерлиця з піснею «Посмішка», найкрасивіше тріо  Великогаївської громади з пісенним дарунком, танцювальні колективи «Едельвейс», «Первоцвіт», «Візерунок» та «Flame» з їхніми керівниками: Анастасією Джафаровою, Марією Кв’ятковською, Оксаною Федорків та Надією Собчук.

За результатами оцінювання журі переможцями стали:

• у номінації «Міс громада - 2020» - №1 Олександра Мазурчак;
  • у номінації «І Віце міс» - №2 Олена Марищак;
  • у номінації «ІІ Віце міс» - №9 Юлія Федьків;
  • у номінації «Міс глядацьких симпатій» - №10 Лілія Ломницька;
  • у номінації «Міс ніжність» - №7 Задорожна Марія;
  • у номінації «Міс чарівність»  -№12 Аліна Соколовська;
  • у номінації «Міс гармонія» - №4 Каріна Задорожна;
  • у номінації «Міс посмішка» - №5 Марта Бойко;
  • у номінації «Міс оригінальність» - №8 Лілія Федьків;
  • у номінації «Міс грація» - №6 Соломія Богоніс;
  • у номінації «Міс інтелект» - №11 Вікторія Башняк.

Конкурсантки отримали чудові подарунки від Великогаївської сільської ради ОТГ, які вручив Олег Кохман, голова Великогаївської ОТГ та сертифікати на розважальні заходи та шопінг в ТРЦ «Подоляни» від президента  БФ «Подоляни» та почесного консула Угорщини у м. Тернополі Тетяни Чубак.

Голова громади Олег Кохман привітав переможницю та учасниць конкурсу «Міс громада - 2020» та висловив подяку членам журі, організаторам та всім, хто долучився до цього дійства.