День працівників сільського господарства

Дата: 15.11.2020 07:49

Вітаю Вас з нагоди свята – Дня працівників сільського господарства!

З давніх-давен Україна славилася добрими, талановитими та працьовитими людьми. Наша держава була і залишається осередком міцних та усталених сільськогосподарських традицій. Завдяки “золотим рукам, мудрості, досвідченості аграріїв живе наша українська нива.

Це свято воістину всенародне, адже від результатів вашої діяльності значною мірою залежить здоров’я, добробут і процвітання України.

Адже з маленького хлібного зернятка починається потужність і сила нашої громади, нашої держави. Ваша праця свята і благородна, вона безперервна, як саме життя.

Один урожай в коморі, в засіках, а наступний – вже стелиться зеленими рунами, першими паростками осінньої озимини, уже чекає сонця, вологи, людського догляду.

У цей святковий день ми маємо нагоду вклонитися матінці-землі і тим, для кого важка селянська праця була і залишається сенсом життя, хто попри всі негаразди чесно і сумлінно робить свою справу.

Щиро вдячний Вам за любов до землі, терпіння і витримку. Бажаю міцного здоров’я, щастя, добра та наснаги. Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями Ваші ниви, хай втілюються в життя Ваші плани, задуми та сподівання на радість Вашим рідним, на благо нашого району та піднесення добробуту всього українського народу. Хай обходять Вас стороною природні стихії, а Ваші родини живуть у сімейному затишку, щасті, благополуччі та при доброму здоров'ї! Хай Ваша праця заколоситься щедрою нивою успіху!

З повагою та дорученням колективу

голова Великогаївської сільської ради ОТГ                                         Олег Кохман