Закінчилася осіння частина дитячо-юнацької футбольної ліги Тернопільської області.

Дата: 13.11.2020 11:50

У цих футбольних баталіях нашу громаду представляло три команди – U11, U13 та юнаки 2004-2005р.н.

У  досить складну групу потрапили наші юнаки 2004 – 2005 років народження, але насправді показували досить змістовну гру протягом практично усіх матчів.  Хоча насправді важко конкурувати з «ФА» Тернопіль (1-5), «Чемпіон»(1-3)  де прогнозовано поступилися, і на рівних боролися але волею фортуни поступилися ДЮСШ Бережани (2-3) та ДЮСШ Скалат (1-4) то вдалося обіграти ДЮСШ Шумськ (8-1), ДЮСШ Коропець (5-2) та ДЮСШ Борщів (5-2). Загалом за осінню частину наші діти провели 7 ігор в яких тричі перемагали і чотири рази зазнали гіркоти поразки.

Більш заплутана ситуація у команд вікових категорій U11 та U13, в яких матчі відбуваються по регіональних центрах.  24 жовтня пройшли змагання у регіональних центрах Дитячо-юнацької футбольної ліги Тернопільської області. Матчі відбулися у Тернополя, Підгайцях, Трибухівцях та Збаражі. У змаганнях юнаків U-11 та U-13 загалом беруть участь 52 команди. Наші футболісти виступали у місті Тернопіль де зіграли останні матчі осінньої частини.

Голова Великогаївської об’єднаної територіальної громади Олег Кохман висловлює щиру подяку тренерам Володимиру Назарку, Тарасу Семківу, Дмитру і Володимиру Онищукам за підготовку футболістів, а усім юним спортсменам за гідне представлення Великогаївської громади у ДЮФЛ Тернопільщини, та бажає в майбутньому здобувати лише перемоги.