Відзначення Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

Дата: 10.11.2020 10:37

Фото без опису

9 листопада 2020 року Україна відзначала Всеукраїнський День працівників культури та майстрів народного мистецтва. Не винятком стала і Великогаївська громада, де у клубі села Великі Гаї, зібралися працівники культури щоби привітати один одного зі святом.

До працівників культури звернулися з вітальними словами голова Великогаївської сільської ради ОТГ Олег Кохман, заступник сільського голови Галина Кравчинюк та начальник відділу культури молоді та спорту Степан Гуля.

Голова Великогаївської громади Олег Кохман висловлює щиру подяку усім працівникам культури за добру працю протягом цього року, адже цей рік можна вважати несприятливим в плані культурного розвитку, оскільки за правилами карантину не можна проводити масових заходів. Проте, таланти громади обов’язково зможуть себе проявити в наступному році; відділу культури, молоді та спорту за організацію заходу, Івану Виспінському, Наталії Васусь за чудове виконання вітальних пісень, дівчатам-циганкам за запальні танці.

Нехай же відгукнуться вдячністю Ваші діла, а Всевишній береже кожного з Вас у своїй благодаті, родинного затишку та здоров’я!