П’ятдесят сьома сесія депутатів Великогаївської сільської об’єднаної територіальної громади

Дата: 04.11.2020 15:12

Фото без опису

4 листопада 20202 року у Залі засідань Великогаївської сільської ради ОТГ відбулася  п’ятдесят сьоме засідання депутатів сьомого скликання. Традиційно розпочав засідання голова Великогаївської об’єднаної територіальної громади Олег Кохман, який озвучив порядок денний 57 сесії і відкрив засідання, та нагадав, що ця сесія стане останньою у сьомого скликання. На неї були запрошенні також депутати Тернопільської районної ради, начальники відділів Великогаївської сільської ради та старости сіл громади. Опісля спільного виконання Гімну України розпочалася робота по питаннях винесених на розгляд депутатів, це – про затвердження звіту про виконання місцевого бюджету Великогаївської сільської об’єднаної територіальної громади за 9 місяців 2020 року; про внесення змін до місцевого бюджету Великогаївської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік; про передачу основних засобів; про ліквідацію Великогаївської сільської виборчої комісії; про затвердження списку осіб, зарахованих дол. Кадрового резерву Великогаївської сільської ради; Про затвердження звіту про оцінку майна: водонапірної башти в селі Великі Гаї Тернопільського району; земельні питання та про внесення змін до рішення сесії.

На останок голова Великогаївської сільської ради ОТГ висловив подяку депутатам сьомого скликання Великогаївської сільської ради ОТГ за плідну роботу, адже за час їхньої каденції було прийнято багато потрібних та важливих рішень для розвитку громади.