Засідання робочої групи щодо громадського бюджету 2021

Дата: 21.10.2020 16:32

21 жовтня 2020 року 0 12:00 год. відбулося перше засідання робочої групи з питань реалізації громадського бюджету Великогаївської сільської ради. Голова робочої групи Оксана КОРОЛЮК нагадала,  що відповідно до затвердженого Положення про громадський бюджет Великогаївської об’єднаної територіальної громади, з 15 вересня до 15 жовтня 2020 року тривав термін подачі проектів. За цей період на он-лайн платформу було подано 12 проектів.

На засіданні робочої групи було проаналізовано всі подані проекти з точки зору їх наповнення, змісту за бланком, встановленої форми.

Відповідно до Положення про громадський бюджет: якщо проект є неповний або заповнений з помилками, секретар робочої групи повідомляє про це автора проекту з рекомендацією внести корективи протягом 5 календарних днів з дня отримання інформації про доопрацювання проекту. У разі відмови внести корективи або якщо такі корективи не будуть внесені протягом 5 календарних днів з дня отримання відповідної інформації, проект  не допускається до голосування. Проекти, які не мають зауважень передаються фахівцям структурних підрозділів Великогаївської сільської ради для проведення аналізу та готують свій висновок щодо відповідності поданого проекту вимогам Положення про громадський бюджет.

На наступному засіданні робоча група має затвердити реєстри допущених до голосування проектів Громадського бюджету.