Тернопільський бізнес віддав 37,7 млн грн податкового боргу

Дата: 21.10.2020 12:03

Впродовж січня-вересня 2020 року 604 юридичних особи, які допустили податковий борг на початок року, скоротили його на 37,7 млн гривень. Зокрема, 443 суб’єкти господарювання сплатили 23,4 млн грн податкової заборгованості.

За рахунок погашення податкового боргу у трьох кварталах цього року до зведеного бюджету надійшло 25,9 млн гривень. При цьому державна скарбниця отримав 15,4 млн гривень.

Таких результатів вдалося досягти завдяки комплексному плану дій задля скорочення податкового боргу. Зокрема, у січні-вересні цього року фахівці податкової служби області подали до суду 94 звернення щодо надання дозволу на погашення податкового боргу за рахунок стягнення готівкових (безготівкових) коштів на суму податкового боргу 52,7 млн гривень. Органи правосуддя задовольнили 65 таких звернень на суму 26,1 млн гривень. Щодо стягнення активів фізичних осіб через органи державної виконавчої служби, то до суду направлено 83 позови на суму податкового боргу 9,4 млн гривень.

Від реалізації безхазяйного майна до зведеного бюджету надійшло 373,2 тис. гривень. Зокрема, держбюджет отримав 142,9 тис. грн, а місцеві бюджети – 104,5 тис. гривень.

Відділ пресслужби